SKILL-K Błażej Kliks
Bądź człowiekiem, to odpowiedzialna rola... I jeszcze: jeżeli możesz coś zmienić - zmieniaj; jeżeli nie możesz - NIE MARTW SIĘ TYM!!!
Aktualności
O mnie / o firmie
Dane firmowe / kontakt
O mnie / o firmie

Nazywam się Błażej Kliks.

 

Jestem szczęśliwym mężem cudownej Żony i ojcem dwójki Dzieci. Stanowią oni bazę, z której wyrastają wszelkie motywy moich działań, są źródłem inspiracji, aktywizującym chęci do rozwoju i wzrostu wiary w ludzi. Świadomość ich obecności pozwala mi przezwyciężać sytuacje trudne, zaś te radosne czyni jeszcze piękniejszymi.
 
Zawodowo – jako inżynier – zajmuję się sprawami sterowania urządzeń i monitoringu różnych budynkowych instalacji. Brzmi to może tajemniczo, choć w rzeczywistości każdy z nas znajdzie elementy takich systemów dookoła siebie… Hm, jak często korzystamy z różnego rodzaju sprzętu nie uświadamiając sobie, jak wielu ludzi stoi za zaprojektowaniem urządzenia, jego budową i konserwacją? Ja funkcjonuję właśnie w takim łańcuchu osób związanych z ułatwianiem życia.
 
Aby jednak nie ograniczać swojego życia tylko do spraw technicznych, z dużym zaangażowaniem włączyłem się w działania związane z pracą z ludźmi. Z jednej strony są to codzienne kontakty z partnerami w branży automatyki, z drugiej – wszelkiego rodzaju spotkania o charakterze szkoleniowym, wsparcia, konsultingu i – oczywiście – COACHINGU. W tym obszarze mam okazję poznać świat, którego istnienia mógłbym się nawet nie domyślać… W każdym bowiem tkwi niesamowite bogactwo własnych doświadczeń, przeżyć, problemów i radości, pomysłów, wiedzy i mądrości. Móc korzystać z tych zasobów to największa satysfakcja życia.
 

Nati
 
Prywatnie lubię FOTOGRAFOWAĆ. Kiedyś miałem na to więcej czasu – wyjazdy w teren, wystawy, konkursy i kluby… Obecnie cieszę się samą możliwością robienia zdjęć. Tym jednym momentem, kiedy wciskając spust aparatu zatrzymuję chwilę w kadrze, aby móc ją podziwiać później. I co najważniejsze – bez dodatkowej obróbki. Tak, aby wrażenia wspomnień pozostały prawdziwe…
 
 
Poza tym lubię czytać książki. Kiedyś fantastykę, ze szczególnym wskazaniem Rogera Zelaznego i Philipa K.Dicka… I – oczywiście – Tolkien… I komiksowy Thorgal... Teraz przeważają rozważania o ludziach i życiu, książki do psychologii i opracowania naukowe. Dużo jest też o rodzinie (m.in. J.Pulikowski, G.Chapmann) i wzajemnych relacjach - bo w każdym wieku wiele można się jeszcze nauczyć o bliźnich...

 

Tarnica

Uwielbiam góry. Ze szczególnym naciskiem na Karkonosze i Stołowe, choć i Bieszczady coraz bardziej zachęcają do ponownej i ponownej wizyty… Wędrówki między wierzchołkami, w dolinach, na grzbietach, przełęczach, po kamieniach i piasku, w strumieniach , w lesie, przez łąki, w lecie i zimie są doskonałą okazją do przemyśleń. Do poznania siebie. Do spojrzenia na świat z perspektywy zupełnie innej, niż codzienna zawodowa rzeczywistość. A inna, nowa perspektywa to szersze horyzonty myślenia, zrozumienia… Zawsze będę polecał takie wycieczki. Obcowanie z przyrodą ma naprawdę pozytywny wpływ na życie.
 


 
Jest jeszcze wiele innych spraw, które przyciągają mnie i angażują. Czasem w większym, czasem mniejszym stopniu. Jest ich tak dużo, że zaczyna brakować czasu, aby wszystkiemu się przyjrzeć, posłuchać, dotknąć i poczuć…
 

…ciekawe, co nowego mnie spotka jutro?!
 


***************************
 


Początkowo nie planowałem samodzielnej działalności. 
Funkcjonowanie w roli autonomicznego managera projektów pozwalało rozwijać umiejętności, zdobywać nową wiedzę i elastycznie progaramować swoje dalsze plany.
Z czasem jednak pojawiła się myśl, aby stworzyć własny podmiot, który w całości mógłby funkcjonować wg własnej koncepcji. 

Na długo przed powołaniem firmy do życia, funkcjonowała już nazwa firmy, która oznacza... ?!

W dniu 1 czerwca 2009 roku, wpisem do ewidencji działalności gospodarczej, firma SKILL-K Błażej Kliks rozpoczęła funkcjonowanie na rynku automatyki, coachingu i szkoleń oraz całej gamy pomniejszych aktywności.
 
Na dzień dzisiejszy nazwa jest już rozpoznawana wśród wielu osób i instytucji korzystajacych regularnie z oferty firmy. 

Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu, który - przy wzajemnym zaangżowaniu - pozwoli wszystkim uzyskać maksimum korzyści i zadowolenia!

 

 
 
BK
 
 
  


 
Strona głównaAutomatykaCoachingInne działania